milios17
Καλώς ήρθατε στο milios17.com Περιηγηθείτε στις συζητήσεις και διαβάστε όλα τα μηνύματα. Αν θέλετε να συμμετάσχετε και εσείς εγγραφείτε τώρα!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

milios17
Καλώς ήρθατε στο milios17.com Περιηγηθείτε στις συζητήσεις και διαβάστε όλα τα μηνύματα. Αν θέλετε να συμμετάσχετε και εσείς εγγραφείτε τώρα!
milios17
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
milios17
milios17
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2012
Τόπος Τόπος : ink
https://newz-spot.blogspot.com/

Απίστευτο αλλά αληθινό: 61χρονη παντρεύτηκε 8χρονο αγόρι  Empty Απίστευτο αλλά αληθινό: 61χρονη παντρεύτηκε 8χρονο αγόρι

Τρι 12 Μαρ 2013 - 21:30
Απίστευτο αλλά αληθινό: 61χρονη παντρεύτηκε 8χρονο αγόρι  PIC860561
Eνα μόλις 8 χρονών αγόρι παντρεύτηκε μια 61χρονη γυναίκα επειδή επειδή του το ζήτησε το πνεύμα του νεκρού παππού του.

Ο μικρός Σανέλε Μασιλέλα παντρεύτηκε την μητέρα πέντε παιδιών λόγω της επιθυμίας του παππού του να τον δει παντρεμένο πριν πεθάνει.

Απίστευτο αλλά αληθινό: 61χρονη παντρεύτηκε 8χρονο αγόρι  031113n

Η τελετή έγινε στην Νότιο Αφρική παρουσία 100 καλεσμένων και ο 8χρονος αντάλλαξε δακτυλίδια με την Ελεν Σαμπάγκου.

Ο γάμος προκάλεσε αντιδράσεις αλλά η οικογένεια υπεραμύνθηκε λέγοντας πως είναι απλά μία τελετή και τίποτα δεν δεσμεύεται.

Η 61χρονη νύμφη που έχει παιδιά ηλικίας μεταξύ 37 και 27 χρονών, είπε: «Είμαι παντρεμένη και έχω πέντε παιδιά αλλά ξέρω πως αυτό ήθελαν οι προγόνοι και τώρα είναι χαρούμενοι».


Απίστευτο αλλά αληθινό: 61χρονη παντρεύτηκε 8χρονο αγόρι  031113n2



shootandgoal.com
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης