milios17
Καλώς ήρθατε στο milios17.com Περιηγηθείτε στις συζητήσεις και διαβάστε όλα τα μηνύματα. Αν θέλετε να συμμετάσχετε και εσείς εγγραφείτε τώρα!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

milios17
Καλώς ήρθατε στο milios17.com Περιηγηθείτε στις συζητήσεις και διαβάστε όλα τα μηνύματα. Αν θέλετε να συμμετάσχετε και εσείς εγγραφείτε τώρα!
milios17
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

milios17
milios17
Admin
Admin
Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2012
Τόπος Τόπος : ink
https://newz-spot.blogspot.com/
27112012
Υπό ανάπτυξη το Syberia 3  Syberia3benoit-thumb
Ευχάριστα είναι τα νέα για τους φίλους των adventure παιχνιδιών, καθώς η Microids ανακοίνωσε επίσημα μέσω του facebook πως το Syberia III βρίσκεται υπό ανάπτυξη και θα αποτελέσει μία multiplatform κυκλοφορία το 2014 με 2015. Η Microids -το studio ανάπτυξης του πρωτότυπου Syberia- θα συνεργαστεί με τον γαλλικό publisher Anuman Interactive, ενώ αποκάλυψε πως το σενάριο του τρίτου μέρους έχει αναλάβει ο αρχικός συγγραφέας της σειράς, Benoit Sokal. Μάλιστα, του project θα ηγείται ο Elliot Grassiano, ιδρυτής της Microids.
"Μετά από δύο μεγάλα χρόνια αναμονής για τους οπαδούς, με τον Benoit να γράφει το σενάριο και τον Elliot να έρχεται στην ομάδα μας, το Syberia έχει πραγματικά περάσει στη φάση παραγωγής του. Με το απίστευτο συναίσθημα και την ποιότητα του παιχνιδιού, το Syberia έχει χαραχθεί ως ένα ιδιαίτερο μέρος στις καρδιές των gamers. Αυτοί που περιμένουν το επόμενο μέρος είναι περισσότεροι από ποτέ. Σήμερα, οι οπαδοί της σειράς και των adventure games, επιτέλους ανταμοίβονται για την υπομονή τους." Δήλωσε ο Stephane Longeard, general manager της Anuman.

Ενώ ο Sokal αναφέρει χαρακτηριστικά:

"Είμαι πολύ ικανοποιημένος που έχω την ευκαιρία να δημιουργήσω άλλη μία περιπέτεια της Kate Walker και να συνεργαστώ με την ομάδα της Anuman Interactive. Δημιούργησα τα δύο πρώτα επεισόδια του Syberia με τον Elliot, οπότε είμαι επίσης πραγματικά χαρούμενος που μπορώ να φτιάξω το καινούργιο μαζί του και να αναδείξω την εξέλιξη της Anuman ως έναν σημαντικό παίκτη στη βιομηχανία των adventure games."


gameover.gr
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο:reddit

Σχόλια

Κανένα σχόλιο.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης